Manuální souřadnicové měřicí stroje, manuální CMM, PROMAS 564

1.Y osy vodicích přijímá dove typ ocas, který má vysokou přesnost a dobrou stabilitu. 2.Software přijímá Rational DMIS 3.Y osy vodicích přijímá dove typ ocas, který má dobrou stabilitu.

Podrobnosti o produktu

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů China manuálu souřadnicový měřicí stroj, manuální CMM PROMAS 564, je zde čeká na svůj kontakt.

Přehled:

1. Přijetí pokročilé MKP (metoda konečných prvků) umožňuje mít silnou tuhost, malá geometrie chyba, vysokou přesností, vysokým výkonem a vysokou stabilitu.

2. Osa Y vodicích přijímá dove typ ocas, který má dobrou stabilitu.

3. Trojosý K přijetí klidového tlaku vzduchu pro vedení vzduchu nesoucí způsobem, který se skládá ze vzduchových ložisek, které jsou samočisticí, pre-nakládání a vysoká přesnost, zaručuje velké rozpětí ložisek, silné anti-houpe, malý odpor, bez otěru a stabilní pohyb.

4. Přijetí světoznámého odrážející kov měřicí páska měřítko systému, který má blízký koeficient tepelné roztažnosti u většiny obrobku a zajistí dobrou opakovatelnost.

5. Software přijímá samostatné vlastněné duševní vlastnictví a silné funkce Rational DMIS software. Díky své dokonalé měření a on-line funkce, bude splňovat zákazníka náročné požadavky s komplexní řešení měření.

parametry:

POLOŽKA PODROBNOSTI
Typ Promas564
lineární stupnice RENISHAW mřížka pravítka z Británie
Rozlišení čtecí hlavy RENISHAW 1.0um
Rozsah měření 500 mm x 600 mm x 400 mm
MPEE E≤3.5 + 4L / 1000um
MPEP R≤3.8um

Volitelné sondy:

MCP MH20i
Renishaw MCP ProbeRenishaw Mh20I Probe

Dotaz