Portálový souřadnicový měřicí stroj, portálové CMM, podlahy typu CMM měřicích strojů jeřáb typu

Portálový souřadnicový měřicí stroj, portálové CMM, podlahy typu CMM měřicích strojů jeřáb typu
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů China vysokou přesností malé nástavbou souřadnicový měřicí stroj, máme dva typy portálové CMM včetně malé velikosti a velké size.g Jsme tu čeká na svůj kontakt.

Volitelné modely:

TYP

model

Rozsah

model

Rozsah

model

Rozsah

Malý

Titan 153012

1500 x 3000 x 1200

Titan 184014

1800 x 4000 x 1400

Titan 203015

2000 x 3000 x 1500

Velký

Souhrn (XYZ)

X (1500-3000)

Y (3000-12000)

Z (1500-2500)

Technika:

1. přijmou mezinárodní pokročilé metody konečných prvků (FEM, metody konečných prvků) konstrukce, pomocí matematických metod z přibližné provádět simulaci skutečného fyzikálního modelu za různých pracovních podmínek, je chyba modelu na minimum a vytvářet stabilní roztok optimalizací parametry a schéma konstrukce.

2. Celková mechanická použití podlahy typu portálové konstrukce, struktura celkové uspořádání s více otevřeného prostoru měření, poskytuje efektivní řešení pro měření velkých rozměrů, těžké obrobku.

3. Volitelné vysoká přesnost pracovní stůl, poskytují pracovní stůl dle požadavků jednotlivých zákazníků poskytují perfektní řešení pro lokalizaci poptávku velkých měření světla požadavků pohodlnější.

4. Tři osy přijmout kvalitní žula, přesné broušení a nosných po umělém stárnutí zaručit přesnost vodítka tři osy dosáhla 000 úrovně

5. Tři osy přijmout klidový tlak vzduchu vzduchový vodicí ložiska způsob, který se skládá ze vzduchových ložisek, které jsou samočisticí, pre-nakládání a vysokou přesnost.

6. Přijaté se systémem teplotní kompenzace, zdobí teplotní čidlo pro každou osu, stejně jako v obrobku a měření prostor uspořádání má teplotní čidlo, získávání v reálném čase měření proces tím, že teplotní kompenzace.

7. Tři osy hnací systém přijímá unikátní patentované technologie, je následná pohyb k systémové chybě menší a odezvy systému rychlost rychleji, a výrazně zlepšuje dynamické vlastnosti velkého měřicího zařízení, snižuje pohyb setrvačné účinky na přesnost měření.

8. CMM připojily k systému ochrany, včetně ochrany před pádem osy Z, měřící hlavy Systém varování před srážkou a monitorovací a řídicí systém v reálném čase, což výrazně zvýšit bezpečnost praktičnost velkého CMM.

Volitelné sondy Head:

PH10M / PH10MQ + SP25
Motorizovaný indexování hlavice sondy
SP80
Hlava skenovací sonda

PH20
Pětiosé hlavy vazba sondy
REVO
Vysoká rychlost, vysoká přesnost pětiosé skenovací sonda


Osvědčení:

Certifikát kvality
PTB
 rubber shock pad 106 pieces fixture
kalibrační certifikát kalibrační certifikát
 high quality with calibration certificate high quality with calibration certificate

Možné doplňky:

upínač Modul Change Frame


Dotaz