Domů > Řešení > Obsah

Aplikace reverzního inženýrství v oblasti výroby forem

Zpětné projekční práce by mohlo být náročnější než návrhu shora dolů. Před návrhu produktu musíte snažit pochopit myšlenku designu původního modelu, na tomto základě může také potřebovat opravu nebo překonat nedostatky původního modelu. V některých ohledech reverzní design je také procesu redesignu. Před zahájením design reverzní, by měl provést pečlivou analýzu dílů, které především zvážit následující body:

(1) určení celkové myšlení designu, systematickou analýzu modelu obrobku. Model především rozdělit do několika vlastnosti oblast uzavřena celková myšlenka designu a pro ni obtížné, dosáhnout vědí docela dobře v podstatě.

(2) určení zakřivené typ povrchu korpus ve tvaru modelu, které souvisí s volbou vhodné softwarové nástroje a odhodlání softwarové moduly. Volného tvaru povrchu, jako je automobil, motocykl #39; s vnější a vnitřní dekorace, atd., Krycí díly obvykle musí zaujmout pohodlnou úpravu křivky a povrchový modul; Pro elementární analytické zakřivené povrchové díly jako letadlo, válec, kužel povrch není nutné, protože podle jejich měření údaje lze samozřejmě vědí, že je letadlo nebo válcové plochy.

Ve skutečnosti, některé sloupce, konvexní platforma je charakterizována poté, co byl stanoven rozvrh, model entity celé měření byl v kombinaci s skenování dat generované. Měli zvolit některé skenování body nebo čáry, jejichž kvalita je lepší.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com