Domů > Řešení > Obsah

Katalyzátory průmyslového rozvoje – most koordinovat měřicí stroj (CMM)

Od roku 1960 průmyslová výroba vyvíjí velmi rychle. Zejména po vzestupu obráběcích strojů, automobilů, letecký průmysl a elektrotechnický průmysl jsou zapotřebí různé pokročilé testování technologií a nástrojů, takže tři souřadnicový měřicí stroj , který ztělesňuje 3d technologie měření vzniká na historický okamžik a má rychlý rozvoj a zdokonalování.

Přesnost měření tradičních nástrojů pro měření (např. mikrometr, třmeny, koncové měrky, atd.) je obecně nízká, které lze použít v poli, jehož obecné přesnost není vysoká. Ale pro high-tech produkty, není splněna naměřená data a stojí to materiálové zdroje pracovní síly měřit malé díly jeden po druhém. Vznik tři souřadnice oficiálně vypukla tento zapeklitý problém.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

V roce 1956 světově první souřadnicový měřicí stroj vyvinutý společností britské FERRANTI, pak po řadě zlepšení, v roce 1964, švýcarský SIP začala společnost používat software pro měření vzdálenosti mezi body, které otevřel využívání softwaru měření. Po rychlý rozvoj výpočetní techniky CNC éra příchod, funkce Souřadnicový měřící stroj je silnější a přesnost měření je vyšší.

S pokrokem vědy a technologie, funkce přesnost a kvalita tří souřadnicový měřicí stroj jsou postupně zlepšila, zejména ve výzkumu a vývoji obráběcích, strojů, automobilů, letectví a různé komplikované součásti výroby. V reakci na globální konkurence výrobní podniky se také přikládá velký význam pro zlepšení obrábění efektivitu a snížit výrobní náklady. Mezi nimi z nichž nejdůležitější je vyrábět vysoce kvalitní výrobky. Aby velikost částí a splňují technické požadavky, společnosti vydávat přísné řízení kvality. Pouze na základě předpokladu záruky vysoké kvality produkce může výrobce realizovat na přežití a rozvoj.

Tři souřadnicovém měřícím stroji s vysokou přesností, vysoce flexibilní a vynikající digitální schopnosti se stává důležitým prostředkem pro zajištění kvality v moderní design, vývoj, výroba, zpracování a výroba.Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com