Domů > Řešení > Obsah

Podmínky prostředí CMM

Jak koordinovat měřící stroj je Přesná měřicí zařízení, jeho stavu prostředí může ovlivnit její přesnost měření v do jisté míry tak, že by měl zaručit nejlepší pracovní podmínky.

1. teplota požadavek pro vysokou přesnost měření

1.1 Teplotní rozsah: 20±2 ℃

1.2 teplotních změn: < 0,5 ° c/h; < 1 ℃ / 24h

1.3 teplotní Gradient: < 0,5 ℃/m

1.4 stroj je vyrovnávání teploty čas: > 48h

Poznámky: Přesnost stroje se sníží, pokud teplota nedosahuje standardní požadavky.

2. relativní vlhkost

Vlhkost pracovního prostředí ovlivňuje stroj v následující dva hlavní aspekty:

Vysoká vlhkost vzduchu usnadňuje rez strojní součásti tak, že ovlivní pracovní stroje a životnost; Nízká vlhkost usnadňuje produkovat statické by mohl způsobit špatný vliv na fungování počítače a kontrolního systému. Rozsah vhodné vlhkosti je 45 % – 60 %.

3. čistotu

Jako statické a prach může případně ovlivnit měřicí stroj, udržování prachotěsný a Antistatická by měly být do návrhu povrchu zdi a broušený povrch.

4. přívod vzduchu

Čisté a suché. Jeho vlhkost je nižší než 15 %

Spotřeba vzduchu: 50L/min

Tlak vzduchu: 6-10 bar

5. napájecí zdroj

AC 220V, 50Hz, 2.5KVA; kolísání napětí by není větší než 5 % hodnocení napětí; Nepoužívejte CMM s dalšími vysoce výkonných elektronických zařízení dohromady například klimatizaci, duplikování, stroje, drtiče, atd. V případě * dohromady pomocí je zásadní, prosím přijmout oddělovací transformátor nebo vysokofrekvenční filtr šumu.

6. základní vibrace požadavek

Vibrační frequency≤10Hz amplitude≤0.5 mm

10 Hz < vibrovat frequency≤30 Hz amplitude≤1mm

Vibrační frekvence > 30 Hz amplitude≤3μm

7. přistání

Zaručení CMM napájení řídící systém a pc systém spolehlivé a stabilní pracovní vybavíme CMM s nezávislý a spolehlivý uzemňovací soustavu. Uzemňovací systém by měl být design dle místní skutečný stav a uzemňovací odpor by měl být nižší než 4 ohmy.

Při špatné geologické podmínky ořezané uzemňovací zařízení by měla být přijata, který je vyroben z ploché oceli, svařované a potažený pryskyřicí pro jeho ochranu. Uzemňovací zařízení by měl prodloužit nebo uzemňovací odpor by měl být nižší než 4 ohmy.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com