Domů > Řešení > Obsah

CMM využití v námořní průmysl

Sep 21, 2016

V posledních letech se Čína #39; s loďařský průmysl získal bezprecedentní rozvoj podle příslušné statistiky ukazují že v roce 2013 Čína #39; s lodí dokončena 4,534 nosnosti tun, nové objednávky dosáhl nosností 69.84 milionů tun. Od roku 2010 jako svět #39; s lodí, Číny udržet č.1 během 4 let na světě.

Loď zpracovatelský průmysl je ztělesnění země #39; s výrobní technologií úroveň. Mořské Vznětový motor je stavby hlavní části, jeho vývoj řídí odvětví obráběcích strojů zejména velkých těžkých obráběcích rozvoj a inovace a má také velmi přísné požadavky naměřicí zařízeníChcete-li přizpůsobit k měření těchto částí velké přesnosti. Typ Marine diesel motor dílů a součástí se skládá hlavně z pole částí, včetně horní a spodní klikové skříně, ojnice, klikové hřídele, hlavy válců, setrvačník shell částí a tak dále. Vzhledem k jiné součásti, má funkce velké velikosti, další měření položek a vysoká přesnost. Takvelký most a velkých portálových přesný měřicí přístrojje ideálním řešením pro postele dieselový motor dílů a součástí, zejména měření hlavního těla.

Hlavní tělo jako základ pro dieselový motor, podporuje celý dieselový motor. Všechny části a pomocný systém přímo či nepřímo stanovena na těle, které tvoří vzhled kompaktní a jednoduchá údržba. Proto detekce hlavního těla je nejsložitější měření vznětového motoru částí.

Nástavba série NANOTitan,Shrnutíuspokojit poptávku velkých měření obrobku. Máme moderní technologie, přísné výrobní procesy pro zajištění měření přesné a efektivní řešení pro letecký průmysl, národní obrany, automobilové výroby, plíseň, lodě a tak dále.


Informujte nás prosím, pokud quesitions nebo radu

E-mail:Overseas@CMM-nano.com