Domů > Řešení > Obsah

Použití CMM v reverzní inženýrství

Reverzní inženýrství je druh výrobku dávkové výroby a sekundární rozvoj technologií vyvinutých z dvacátého století. Protože je na rozdíl od tradičního produktu vývoj objednávky, tedy to je často označován jako reverzní inženýrství. Reverzní inženýrství je výsledek pole obchodního a vojenskými hardware. Jejím hlavním cílem je provádět měření původních výrobků když nemůže snadno získat nezbytné výrobní informace. Za druhé je pomocí CAD nastavit model výrobku a pak provést vhodnou léčbu k modelu výrobku k výrobě nových výrobků. Reverzní inženýrství, tři souřadnicový měřicí stroj je důležitá zařízení. Součin původní digitální a produkt procesu rekonstrukce povrchu vyžaduje podporu tří souřadnicový měřicí stroj.

Digitální originální výrobky je prvním krokem ve vývoji reverzní inženýrství, také je nejkritičtější krok. Struktura produktu analýzy a sekundární vývoj produktu může ovlivnit přesnost digitálních produktů. Při používání souřadnicový měřicí stroj, může dosáhnout vyšší požadavky na přesnost a přesné 3 d model produktu.

Tři souřadnicový měřicí stroj lze rozdělit na dva typy: obraťte se na měření a bezdotykové měření. Obraťte se na metody měření průzkumem kontaktu hlavy s vzorky a zaznamenat souřadnice na povrchu vzorku. Lze rozdělit na kontinuální a typ aktivační události. Pro velké vzorky leteckého, automobilového průmyslu a dalších odvětví lze obecně kontaktní měření. Měření typ aktivační události lze uměle plánované, které mohou získat více bodů v velké zakřivení nebo ostrá oblast změnit zakřivení. V oblasti poměrně ploché, lze měřit s menším počtem bodů ke splnění požadavku na přesnost.

Bezkontaktní metoda měření je především založena na základní zásady v oblasti optické, akustické, magnetismu a tak dále. Rychle shromažďovat velké množství husté bodů v celém povrchu vzorků set, který je snadno ovladatelný a může snížit umělé měření plán.

Množství dat, které jsou zachyceny tři souřadnicový měřicí stroj je velmi velký, který může dosáhnout vysoké přesnosti požadavek. Tak to je široce používán reverzní inženýrství.


Prosím, informujte nás pokud nějaké otázky nebo Rady

E-mail: overseas@cmm-nano.com