Domů > Řešení > Obsah

Souřadnicový měřící stroj v CNC obrábění

S rozvojem zpracovatelského průmyslu které byly široce použité CNC stroj. Všechny společnosti mají své vlastní centrum CNC stroj nebo číslicového řízení zpracování. Aplikace CNC stroje ke zvýšení zpracovatelské kapacity podniků, což usnadní zpracovatelský průmysl vyrábět vysoce kvalitní mechanické výrobky, ve stejnou dobu může minimalizovat dobu výroby, zlepšení hospodářské přínosy podniků.

percision measuring machine

Tři souřadnicový měřicí stroj, je druh zařízení pro měření optické, mechanické, elektronické a počítač řídící technika s vysokou přesností, vysokou účinnost. CMM mohou vydávat efektivní měření první článek kontroly a výrobě tvarově složitých a přesných dílů. Tak může poskytnout efektivní a přesné údaje pro upevnění obráběcích a úpravu kompenzace polohy řezací nástroj a programu pro zpracování.

Výrobní podniky mají své vlastní přesnost CNC stroje a zařízení pro správné vypracovat kvalitní produkty. Vysoce kvalitní výrobky jsou zásadně realizovaných výrobním procesem, spíše než se spoléhat na výstupní kontrolu. Cíl kvality moderního výrobního průmyslu je možné upomínat Výroba dílů v souladu s požadavky na design. Však z důvodu zachování konzistence výrobního procesu a designu, musí řídit výrobní proces. Výrobní proces řízení je že nejúčinnější metodou je přesně změřit velikost, po získání informace o velikosti, prostřednictvím analýzy kontrastu může zpětné vazby procesu výroby, zlepšení zpracování technologií nebo výrobního procesu, aby se neustále zlepšovat kvalitu výrobků.

five axis auto probe head PH20

Tři souřadnice je jednou z nejúčinnějších metod pro přesné měření a hodnocení velikosti a může namísto řadu nástrojů pro měření. Čímž by se významně snižuje nástroje potřebné k dokončení testování složeného výrobku a náklady na nákup, které mají výrazně snížit čas testování.

CNC obráběcí zařízení nemůže fungovat bez CMM výrobě mechanických výrobků. Aplikace tří souřadnic může poskytnout spolehlivé údaje pro vývoj a výrobu produktů CNC, aby byla zajištěna vysoká kvalita výrobků a hrají důležitou roli pro zlepšení hospodářské přínosy podniku.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com