Domů > Řešení > Obsah

Před zahájením CMM

Sep 19, 2016

3D měřicí přístroj je druh přesnosti měřící stroj. Takže jeho přesnost je klíč, ale přesnost nejen rozhodnout samotného stroje jako jeho rám, sonda a tak dále, také rozhoduje o životní prostředí a provozní schopnosti. Takto jsou některé poznámky o operaci před začátkem CMM.

Vodicí kolejnice zpracování přesné 3D měřicí stroje je vysoká a jeho vzdálenost mezi nosnou vzduchu je malý. Pokud je prach nebo jiné nečistoty na vodítku, způsobí plyn ložiska a vodicí kolejnice nuly. Průvodce by měl tak čistit pokaždé, když před uvedením do provozu. Kovové zábradlí by měly být čištěny letecký benzín wipe (120 nebo 180 benzín #), a Průvodce žuly by měly být čištěny bezvodý alkohol.

Pamatujte si to, nemůže dát tuk na plyn nesoucí v procesu údržby; Měřící stroj i není-li použit na dlouhou dobu, by měla rovněž udržovat efektivní teplota vlhkost. Tedy doporučujeme provádět pravidelné klimatizace odvlhčování aby nedošlo k poškození měřicí stroj za vysoké teploty a vysoká vlhkost prostředí;

Je-li tři Souřadnicový měřící stroj není používán po dlouhou dobu, by měl být připraven před začátkem práce: řídí vnitřní teplotu a vlhkost (pro 24 hodin), ve vlhkém prostředí by mělo být také pravidelně otevřít elektrické rozvaděče zajistit obvodové desky je zcela suché a aby se zabránilo poškození kvůli vlhkým, když náhle nabíjení. Zkontrolujte přívod vzduchu, napájení. Je lepší nastavit napětí stabilizovaný zdroj.

Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com