Domů > Řešení > Obsah

Nová generace měření inovace

Aug 18, 2016

Pět technologie měření osy označuje synchronní pohyb tři souřadnice měření machine(CMM) a sonda hlavní osy, která výrazně snižuje dynamický Chyba za vysokou rychlost měření. Pět osa platí pro komplexní artefakty s vysokou přesností, vysokou efektivitu měření, zejména pro letectví, letecké, vojenského průmyslu a dalších oblastech.

V tradiční měření metody CMM vykonává všechny nezbytné hnutí získat data povrchu. Setrvačné zrychlení způsobí, že odchylka struktury stroje a pak chyba měření přichází do bytí.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

Pět technologie měření osy se používá spolu s volné otočení sondy, sonda může pohybovat na dvě rotace osy ve stejnou dobu během procesu měření. Které se prolomit tradiční omezení. Proto, že CMM mohou pracovat svým nejlepším způsobem, to znamená, CMM mohou pohybovat podle směru jednoho vektoru pohybu při konstantní rychlosti. Vzhledem k CMM, hlava má lehčí váhu a lepší Dynamický výkon a lepší přizpůsobivost. Tak to je schopen rychle sledovat změnu geometrie obrobku a neimportuje dynamický zmatek. Navíc může také urychlit rychlost měření povrchů zkrátit cyklus měření.

Pět technologie měření osy pouze zlepšit efektivitu měření, ale zkrátit dobu výroby v největší míře, které poskytují komplexnější hodnocení kvality pro výrobce.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com