Domů > Řešení > Obsah

Zajištění přesnosti souřadnicový měřicí stroj – žula

Přesnost výroby je jedním z nejvýznamnějších směr vývoje mechanické výroby, se stala symbolem pro měření úrovně high-tech země. Rozvoj špičkových technologií a obranného průmyslu je závislá na přesnosti rozpoznávání. Tři souřadnicovém měřícím stroji jako druh vysoce efektivníPřesnost měřicích přístrojů, široce používané v výroba strojů, výroba nástrojů, elektronický průmysl, letecký a národní obranný průmysl. Použití žuly v třech souřadnicích měření potvrdila již před několika lety. Neexistuje žádný jiný materiál, který je lepší než žula, které může splňovat požadavky na měření.

Vlastnosti:

Část: 3.07

Modul pružnosti: 128Gpa

Tlaková síla: 262.2Mpa

Ohyb síla: 374.8Mpa

Absorpce vody: obvykle 0,5 ~ 0,7 %

Koeficient lineární roztažnosti: 55 ~ 73 × 10-6℃

Shore tvrdost: 79.8(Amount to HRC>55)

Výhody:

1. dobrá stabilita. Po sto milionů let přirozeného stárnutí léčby bylo odstraněno vnitřní pnutí. Jeho organizace je stabilní, která je téměř bez deformace, přesnost může zůstat stabilní po dlouhou dobu.

2. jednoduché zpracování. Broušení, leštění, je snadné se dostat vysoké přesnosti a drsnosti povrchu. Není citlivá na teplotu. Součinitel tepelné vodivosti a koeficient tepelné roztažnosti je malý, dokonce i v nepřítomnosti konstantateplota prostředímůže udržovat přesnost. V precizních zkreslení způsobené teplotou ovlivní přesnost. Ale žula není citlivý na teplotu, teplota je uvolněný, proto lze dosáhnout vyšší přesnosti.

3. Snadná údržba. Podle stavu povrchu čisté žuly má vyšší odpor, bez deformace, takže to nebude mít vliv přesnost.

4. dobré vibrace a nárazy. Vibrace je nepříznivé faktory přesnost měření.

5. Non vedení, Diamagnetický.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com