Domů > Řešení > Obsah

Příprava instalace NANO CMM

Oct 10, 2016

Poměřící strojdodán a uživateli, proveďte vážné amp; nezbytná kontrola a to příprava pro instalaci, například instalace lokality, dopravní chodby a dodání nástroj.

1. balíček kontrola

Podívejte se a spočítejte krabice, sériové číslo a stav vzhled. Když je nedostatek nebo je něco rozbité, obraťte se na oddělení související dodávky včas objasnit pravdu a kontaktujte nás.

2. Demontujte ucpávky

Balení by mělo otevřít naši technici a uživatel společně. Části v poli by měly být chráněny před rozbitím. Po balení otevřené zkontrolujte režim nákladní, množství a izolované kousky podle seznam balení.

3. vyčistit příslušenství

V zájmu ochrany CMM a části před poškozením nebo rust během přepravy, CMM součásti jsou baleny odděleně dříve, než jsou odeslány zvýrobce. Vyčistěte před instalací.

4. elektrické a vzduchové čerpadlo

Stabilní napětí napájení 220V je vyžadován. Uživatel by měl připravit exkluzivní zemním kabelem. Průtok a tlak vzduchu čerpadla by měly splňovat předpisy. Vzduch musí být filtrován před vstup do CMM. Stlačený vzduch na CMM musí být suché a teplota vzduchu musí být blízko měření teplota v místnosti zajistit, že vzduchu, ložiska, díly válec fungovat normálně zajišťovat přesnost a stabilitu CMM.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com