Domů > Řešení > Obsah

Vývoj 3D měření rozměrů nástroje, (I)

S rychlým rozvojem vědy a techniky mnoho oblastí navrhují stále více požadavků na měření velikosti a tvaru parametr obrobku. V současné době, přestože lidé úspěšně vyvinuli mnoho typů měřicích metod a přístrojů, všechny z nich mají omezení nákladů, rozsah měření a přesnost atd., který udržíme #39; t ke splnění potřeb rozvoje vědy a techniky. Níže jsou výhody a nevýhody 3D měřící nástroj.

A. Kontaktní měření

a. CMM

Tří dimenzionální kontaktní měření metoda je vyvinut z tradiční sonda typu. V dnešní dobětři koordinovat měření machine(CMM)je úspěšný model v rozvoji metody a hlavní používání 3D nástrojů. Tři souřadnicový měřicí stroj je nejen druh multifunkční měřicí přístroje, ale druh vysoká přesnost, silný komplexní geometrické měřicí zařízení. Je to na základě přesných strojů, přesnost nástroj design, elektronické technologie, počítačové technologie, softwarové technologie a špičkové technologie.

Tři souřadnicový měřicí stroj se obvykle skládá z hlavní budovy, měřicí systém, systém kontroly,je systém, zobrazení zařízení, počítače a koncových zařízení, například tiskárny a zobrazuje. Jejich vztah je uveden níže.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com