Domů > Řešení > Obsah

Vliv teploty a vlhkosti na CMM

Normální provozní teplota tří souřadnicových měřicích machine(CMM) je 20 ℃±2 ℃ a vlhkost vzduchu je 40-70 %. Teplota CMM se zvyšuje zdola nahoru, a teplota se mění každým okamžikem. Takže rozdíl každé osy, strouhání a částí teplota ovlivní tři koordinovat měřicí přesnost měření stroje. Ve skutečnosti je-li vlhkost příliš velký, to bude špatně korodovaly plovoucí blok a některé klíčové základní součásti měřicí stroj, který bude přímo poškodit přístroj. Takže jsme možno zajistit vnitřní teplotu a vlhkost v normálním rozmezí, aby se zlepšila přesnost tři souřadnicový měřicí stroj ovládat.

 NANO Metrology is a manufacturer of Precision measuring machine

Tři souřadnicovém měřícím stroji jako druh přesnost měřicích přístrojů, včasné údržby mohou prodloužit životnost stroje, může zaručit přesnost a snížit poruchovost.

Tři souřadnicový měřicí stroj je přísné pro životní prostředí, takže jsme povinni přísně kontrolovat pokojové teploty a vlhkosti.

Plynová ložiska CMM je nikdy nosit struktury v teorii, ale pokud zdroj vzduchu není čisté, to znamená, s olejem, vody nebo nečistot, které mohou způsobit ložisko plynu blokovat, vážněji plyn nesoucí a plovoucí lištu nuly. Proto bychom měli pravidelně kontrolovat vzduch stroj a odtok vody, pravidelně čistěte filtr a Odlučovač oleje a vody. Zdroj vzduchu také měla věnovat pozornost, vzduchový kompresor nebo plynové dodávky Plynojem také potřeba pravidelně kontrolovat.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com