Domů > Řešení > Obsah

Metoda, která odstraňuje chybu CMM

Aug 26, 2016

Dnes tři souřadnicový měřicí machine(CMM) byl používán více široce, ale jakýkoliv software a přesnost mají hluboký dopad na naši přesnost měření. CMM jako jeden z nejčastějších software pro měření, může existovat mnoho problémů v procesu umělého operace, které vedou k vliv na přesnost měření. Hledáte efektivní způsob, jak snížit chyba stala denně musí být pro měření průmyslu. Jaký je nejlepší způsob, jak eliminovat chyby tří souřadnic, níže je několik tipů:

 bridge CMM with video systemprecison and practical coordinate measuring machine

Za prvé když hledáme způsob, jak snížit chybu tři koordinovat měřicí přístroj, nejlepší způsob je třeba zvážit model nebo konfigurace produktů komplexně, jinak může být kontraproduktivní. Pokud používáme ruční typu, každý operátor v procesu pomocí měli pokusit udržovat stejnou rychlost bodu měření, tak, aby maximální snížení chyb způsobených umělým provozní.

Za druhé v době každé měření použijeme měřící automat, Automatické měřící prvky s konstantní rychlostí, to může výrazně snížit měření síly vliv na výsledky měření. Navíc při výběru měřící prvky, efektivní délka by měla být dlouho Pokud je to možné, zejména základní prvek. To může zaručit účinek měření.

Celkově vzato jak roli tří souřadnicový měřicí přístroj je v budoucnu stále více důležitější, uživatelé mohou čelit spoustu faktorů, které ovlivňují jeho přesnost, takže bychom lépe zvládat metodu snižování těchto chyb k získání přesnějších výsledků měření.


Prosím informujte mě s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com