Domů > Řešení > Obsah

Účinek tlaku vzduchu ložisko CMM.

Sep 29, 2016

1. tlak

Za normální provozní tlak tloušťka vzduchové mezery mezi letecké ložiska a vodicí kolejnice je pevná, což může zajistit dobré opakovatelnostiCMM. Je-li tlak vzduchu kolísá, změna předběžné utahovací síly vzduchu ložisko odpovídajícím způsobem povede ke změně inter membránovém prostoru. Když inter membránovém prostoru bude velmi malý, je tření mezi letecké ložiska a vodicí kolejnice, což může způsobit relativní tření mezi letecké ložiska a vodicí lišty, když stroj běží. To může dokonce vážně způsobit škrábance na vodicí kolejnice a výkon přítoku stroje.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2. vliv na rovnováhu válec

Bilance válec slouží k vyrovnání osy Z. Když se rovná Z osy gravitační přitažlivá síla generovaná tlak vzduchu válce, osa Z udrží rovnováhu. Jakmile se válce přitažlivá síla je menší než gravitace, celý zůstatek systém bude mimo kontrolu. Osy Z, stejně jako sonda hlava klesne. Může dojít k poškození sondy a osy Z. Proto je velmi nutné zaručit správný tlak stlačeného vzduchu pro CMM.

 3D Measuring Machine

PřestožeNaše společnostpřijala řadu opatření na kontrolu negativní výsledek kolísání tlaku stlačeného vzduchu, aby bylo zaručeno, že používáte CMM normálně, prosím přísně kontrolovat tlak vzduchu CMM.Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com