Domů > Řešení > Obsah

Použití CMM v automobilové výrobě

V rychlém rozvoji průmyslové výroby prostředí výzkumu a vývoje a výroby velkého množství složitých mechanických částí všechny potřebují pokročilé testování technologie a nástroje, zejména v přesnosti stroje výzkumu, číslicově řízené výroby obráběcích strojů, auto díly, výroba, letectví a vzestup elektronického průmyslu. Souřadnicový měřicí stroj, jako jeden z důležitých velké přesný nástroj, byl stále více a více ocenit, Výzkumní pracovníci a výroby kvůli jeho měření rozměr vhodný pro trojrozměrný prostor, které mohou realizovat on-line detekce a automatické měření.

V oblasti automobilové výroby kvalita cíl moderního výrobního průmyslu je co možná nejvíce udržet výrobu dílů v souladu s požadavky na design. Však Pokud k zajištění konzistence výrobního procesu a design, to musí být pro řízení výrobního procesu. Nejúčinnější metodou pro řízení výrobního procesu je přesně změřit velikost, po získat informace o velikosti, analýza a zpětná vazba dat do výrobního procesu, aby se neustále zlepšování kvality výrobků. Řízení procesů je jádro přesné měření velikosti obrobků. Tři souřadnicový měřicí stroj je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak přesně měřit a vyhodnocovat údaje o velikosti. A to může namísto různých povrchových měření nástroje, nástroje pro měření roviny, pevné nebo vlastní kombinace drahých měřicích přístrojů a precizní ruční měřicí přístroje. Tím výrazně snížení doby potřebné k dokončení komplexní STK. Tři souřadnicový měřicí stroj může poskytnout kontrolu výroby výrobků, kalibraci stroje, zákaznické kvality a další funkce ta ve stejnou dobu současně poskytují údaje o velikosti například výrobní proces podmínky užitečných informací pro řízení procesů.

Vzhledu těla je nejvíce intuitivní displej, konstrukce vozidel a výroba úroveň. A vysokou přesností tělo je zárukou krásných tvaru, úspora času a kvality daného automobilu. Kvalita hraje rozhodující roli v soutěži. Takže můžeme použít vysoká přesnost, vysoká účinnost tři souřadnicový měřicí stroj k implementaci přesnost testování, on-line monitorování a analýzy sledování dávky pro auto průmysl výroby.

Tři souřadnicovém měřícím stroji, jako nové, efektivní přesnost měřicích přístrojů má velmi výrazné výhody. Teď to bylo široce používán ve strojní výrobě. To se stává univerzální zkušební zařízení v moderní průmyslové kontroly a kontroly kvality.


Prosím informujte mě s dotazy nebo Rady

E-mail: overseas@cmm-nano.com