Domů > Řešení > Obsah

Vibrační metoda léčby CMM II

V moderním zpracovatelském průmyslu tři souřadnice měřící stroj více použity ve výrobním procesu, který dělá produkt cíle a klíčové postupně změnil od poslední kontroly na výrobního procesu kontroly kvality. Prostřednictvím informací zpětné vazby k včasnému upravit parametry zařízení pro zpracování k zajištění jakosti produktů a výrobní zpracování stabilitu a zlepšit efektivitu výroby.

renishaw probe head

Protože existuje více a více měřicí stroj aplikovaná v produkčním místě, vibrace se stává opakující se problém. Zatímco uživatelé v testu zpracování, je-li vibrace testovací data ze tří souřadnicový stroj je mimo rozsah, bude to mít velký vliv na přesnost měření. V této době budeme muset vybudovat zvláštní základnu.

Pokud vibrační testovací data tří souřadnic stroje v rozsahu, v současné době měřicí místo instalace přístroje musí splňovat následující podmínky:

1. ve všech směrech přechod na zem je obvykle nižší než 5 mm/m.

2. pozemní ložisko musí být větší než součet maximální hmotnosti měřicích zařízení a maximální hmotnost měření dílů.

3. instalace oblasti měření stroje musí bez povrchové aktivity nebo zlomenina

4. pozemní podpůrné a okolní drsné body musí být vyčištěn.

patent aibration cushion to reduce vibration

Můžeme také poskytnout CMM tlumící mechanismus, který je náš patent (Patent č. je ZL 2014 2 0532122.0). Tato praktická nová technologie je tlumící gumy.

A to může zpomalit vibrace a přesnost stroje.


Prosím, informujte nás s dotazy nebo Rady

E-mail:overseas@cmm-nano.com