Domů > Novinky > Obsah

Zavedení souřadnicového měřicího stroje

Podle vývoje souřadnicového měřicího stroje přispívá k rozvoji technologie a vývoji nástroje různými způsoby. Souřadnice měřícího stroje mohou lépe dosáhnout vývoje při udržování centra vývoje, a také pochopit hodnotu celého pole.

QQ截图20171123165410.jpg微信图片_20171123165326.jpg

Profesionálním měřicím softwarem můžeme prostřednictvím těchto bodů vyhodnotit vlastnosti formuláře a vypočítat jejich velikost a polohu. Pomocí souřadnicového měřicího přístroje lze shromažďovat data separačního bodu pomocí metody podobné spouštěcí sondy. Skenovací sonda třírozměrného měřicího přístroje má dobrou přirozenou frekvenci, nemá motorovou nebo mechanickou strukturu a je vhodná pro vysokorychlostní snímání. Vysoce přesný odměřovací systém optických snímačů může přímo odrážet odchylku sondy s vyšší přesností a rychlou dynamickou odezvou.

Koordinační měřicí stroj má řadu konfigurací a řešení pro vysoce přesné snímací sondy, které lze aplikovat na různé velikosti a konfigurace CMM. Vysoce přesná nepřetržitá skenovací hlava je velmi vhodná pro sběr vysokorychlostních obrysových dat obalu a obrobku složitého tvaru.