Domů > Novinky > Obsah

VYUŽITÍ CAD V SOUŘADNICOVÝ MĚŘÍCÍ STROJ

bridge cmm

Souřadnicový měřicí stroj byl široce používán v plísně, letecký a automobilový průmysl. Aplikace CAD v Souřadnicový měřící stroj používá software vyvinutý počítače provádět pokročilé měření testu.

Souřadnicový měřicí stroj byl široce používán v plísně, letecký a automobilový průmysl. Aplikace CAD v metodě test souřadnic meThis je měření CAD modelu v softwaru v nepřítomnosti skutečné artefakty. Výrazně snižuje detekční fázi fungování skutečného testovaného vzorku a nemůže pouze zlepšit účinnost detekce, uložit testovací prostředky ale snížené pracovní intenzity.

coordinate measuring machine cmm

CAD v výstup zpětné inženýrství. Reverzní inženýrství je proces, kresby nebo relevantní údaje podle obrobku, ve srovnání s tradičním procesem ve které tvoří obrobku podle výkresů nebo relevantní údaje. Reverzní inženýrství, nejprve nad je použití tří souřadnicový měřicí stroj přesně změřit tvarů vzorků a pomocí funkce CAD řešit naměřená data a poté vygenerovat jeden nebo několik CAD formát.

measuring system

Nano přesnost konfigurace CMM má významnou funkci CAD software, který importovat CAD modelu mají být měřeny, a může pracovat v režimu offline otevřít software samostudia funkci, systém automaticky generovat programu měření, také to může být simulovaná měření, zjistěte chyby operace procesu měření na cestě a sbírat body a upravit program. Vlastní měření lze minimalizovat možné problémy a nezaručí maximální bezpečnost v procesu měření.


Tři souřadnicovém měřícím stroji jako druh společné měřící stroj, protože má vysokou přesnost měření a měření efektivity a pohodlný provoz. Může realizovat on-line měření. A zavedení CAD funkcí, přinese tři souřadnicový měřicí stroj větší pomocí prostoru.


E-mail:2972853095@QQ.com