Domů > Novinky > Obsah

VIBRAČNÍ METODA LÉČBY CMM

Vibrace představují jeden z hlavních faktorů, které ovlivňují přesnost měření stroje a stabilitu, aby CMM zajistit dostatek přesnosti, je třeba vytvořit vhodné prostředí pro měřící stroj.


Pokud CMM instalace tam, kde jsou výrazně ovlivněny vibrace, máme tendenci přijmout způsob léčby nadace (zkosení, izolace příkop), ale metoda izolace má zřejmý nedostatek (například CMM přesnost výrobků nelze splnit a pomocí prostředí, je-li uživatel v podlaze samozřejmě nemůže přijmout nadace schéma), vznik tlumící mechanismus vrátit se k neadekvátnosti izolace vibrací nadace.


Nano přesností autonomní provedení patentové technologie – CMM tlumící mechanismus. Jednoduchá a snadná instalace. Gumová podložka v horní a spodní tlumící pryžové blokové matice, vložení dvou vložit do sebe pomocí tlaçítek nahoru a dolů příspěvky Průvodce zajistit umístění. Čtyři Závitové otvory na podkladu dvě matice lze připojit k tlumení CMM nebo zem. Čtyřúhelník je vybavena Průvodce pilíř, který lze účinně zabránit svržení nebo převrácení kvůli jednostranné síly tlumicí zařízení.