Válcovitost měřicí přístroj, válcové detekce

1.Obecné přesný kruhový rošt dováženého z Německa 2. se počítač je nakonfigurován s různými specifikace a délky rubínových sond 3.V struktura aerostatického ložiska je použit na rotarymeasurment plošině vysoké přesnosti

Podrobnosti o produktu

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů China vysokou přesností měření válcovitosti nástroje, válcové zjištění, že je zde čeká na svůj kontakt.

Aplikace:
Leadsy série válcovitosti měřicího stroje se používají především pro měření otočné těleso obrobků, jejichž různé povrchy jsou pravidelný nebo nepravidelný, kontinuální nebo přerušované, jako je například jejich kruhovitost, válcovitost, linearita, soustřednost, souosost, rovinnost, rovnoběžnost, kolmost, povrchy vlnitosti a již brzy. Navíc, spektrální analýza, výška vln analýza, analýza a analýza shafts'curvature rozsah skoku může být provedena na stroji.
charakteristika:
1. Struktura aerostatického ložiska je použit na vysoké přesnosti rotarymeasurment platformy, které nelze provést hlavní vřeteno stroje ovlivněna opotřebením, takže jeho životnost se prodlouží.
2. pro sběr dat, přesný kruhový rošt dováží ze společnosti HEIDENHAIN v Německu, stejně jako se týká techniky, je realizován.
3. Stroj je konfigurován s různými specifikace a délky rubínového probes.Furthermore, speciální sondy a přípravky mohou být navrženy podle potřeb zákazníka.
4. Stroj má silný funkci analýzy, jako je linearita, válcovitosti, rovinnosti, rovnoběžnosti, souososti, soustřednosti, zvlnění a vlny výšky analysis.It může analyzovat frekvenční spektrum stavu povrchu na součásti a konečně i amplituda vlny mohou být nabízeny.

Dotaz