Rychlý video měřicí stroj, povrchové skenování měřící stroj, 3D optické povrchové skenování stroje

1.Výpočet s více závity, vysoká rychlost výpočtu.
2. Rychlý přístup k povrchu dat cloudových bodů
3.Kulturní reliktní skenování a 3D displej

Podrobnosti o produktu


A. Rozsah aplikace systému

Reverzní návrh : Rychlý přístup k povrchu datových bodů datových oblaků, vytvářejí trojrozměrný matematický model, aby bylo dosaženo cíle rychlého návrhu produktu.

Testování produktu : Detekce odlitků, výkovků, výlisků, forem, plastů, dřeva a dalších produktů, které jsou vhodné zejména pro rychlou a vysokou přesnost detekce komplexních zakřivených povrchů.

Další aplikace: Kulturní reliktní skenování a 3D displej, abnormální zubní náprava, plastická chirurgie a operace na horním povrchu.

QQ 截图 20170630093054.jpg

B. Výhoda technologie produktu

Technologie pokročilého jádra: Přijetí mezinárodní pokročilé heterodynové frekvenční fáze s 3D frekvenčním posunem, většina objektů bez povrchové úpravy může být přímo skenována a může snímat barevné i černé objekty.

Vysoká rychlost měření: výpočet s více závity, vysoká rychlost výpočtu. Doba výpočtu jednoho snímku je 2 ~ 4 sekundy, která může získat 1,3 až 4 miliony bodů.

Měřící šířka je nastavitelná: podle požadavků uživatele, vybavených jednou nebo více skupinami čoček, které mohou dosáhnout různých úrovní měření, jednu měřenou šířku: 32 mm × 24 mm ~ 1000 mm × 1000 mm.

Automatické šití: Globální přizpůsobení procesu skenování, automatické splétání, podpora založená na orientačních bodech a měřených charakteristikách obrobku.

Zvolte skenování: Skenujte s vysokou účinností, podporte manuální výběr skenování, zvýšte efektivitu rychlosti skenování a následné zpracování.

Farebná skenování: Při skenování 3D tvar objektů současně může také skenovat a vygenerovat informace o texturách.

Funkce bohatého post-zpracování: optimalizace cloudového bodu pro snížení šumu, překrytí clony bodů tavení (vymazání překrývajícího se povrchu), automatické postprocesní funkce jako je vyplnění otvorů, trojúhelník.

Funkce bohaté analýzy: s bodovým rozsahem mraků, různými transformacemi souřadnic, montáží prvků, všemi druhy funkcí pro analýzu úhlu a velikosti.

Proveďte celou řadu datových výstupních rozhraní: Bodový oblak (ASC, IGS), Trojúhelníkové sítě (STL), Mapa textury (OBJ).

Komplexní data: Máte funkci optické sondy, může být vhodná pro měření hloubky, umístění otvoru.

Výkon produktu je stabilní: Desítky domácích i zahraničních uživatelů potvrdily, že výkonnost je stabilní. Zahrnuje několik domácích vojenských uživatelů (čínská akademie letového testu, čínská síla letadla, kompozitní materiál, 43 výzkumný ústav atd.); Univerzita v Evropě a Spojených státech (univerzita NEWCASTLE, univerzita v Glasgowě, univerzita v Purdue atd.), Domácí univerzita (univerzita Tsinghua, průmyslová univerzita v Harbin, Nanjingská univerzita letectví a astronautiky atd.).

Technická podpora: Nezávislý výzkum a vývoj, zakázkový vývoj je flexibilní; Silný výzkum a vývoj špičkového technického týmu, který vám poskytne komplexní řešení a technické pokyny.

QQ 截图 20170630093210.jpg

C. Parametry

TYP

XTOM


Rozsah měření

400mm * 300mm

Parametry měření

Přesnost měření

0,01 mm

Rozteč bodů

0,2 mm

Vzdálenost měření

850mm

Hloubka měření

> 300mm

Parametry kamery

Původ

Německo

Množství

2

Typ rozhraní

Gigabitová síť

Pixely fotoaparátu

2,3 milionu pixelů ( 1920 pixelů × 1200 pixelů )

Ohnisková vzdálenost objektivu

25mm

D. Pracovní prostředí

-Zkontrolujte přesnost a spolehlivost systému zařízení při měření zařízení;

- Napájení: 220 V stř. Plus nebo minus 10% 50 Hz + 2% (spolehlivé uzemnění);

- Pracovní teplota: 0 ℃ -40 ℃;

- Kalibrační teplota: 20 ℃ ± 2 ℃;

- Relativní vlhkost: ≤ (70 ± 10)%;


Jako jeden z předních čínských výrobců a dodavatelů vysoce přesné rychlé video měřící stroje, povrchové snímání měřícího stroje, 3d optické povrchové skenování stroj, je zde čeká na váš kontakt.
Dotaz